Do Star Wars Jedi: Survivor přibude ještě jeden spojenec

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Pokud jste fanoušci Star Wars, určitě jste hráli hru Star Wars Jedi: Fallen Order z roku 2019. V ní si získal srdce snad všech fanoušků série hrdina Cal Kestis a jeho droid BD-1, jenž sympaticky nahrazoval známé BB-8 nebo R2-D2. V prvním gameplay traileru na pokračování série se ale objevil i muž jménem Bode, který by měl Kestisovi pomáhat.
Herní ředitel Respawn Entertainment Stig Asmussen oznámil, že Bode Akuna není jenom nějaký spojenec, ale pro Cala Kestise je něco jako bratr. Oba muži by měli sdílet nějaké speciální pouto, pomocí kterého se vzájemně doplňují (Bros B4 Hoes). Zatím nevíme, jakou roli bude Bode hrát, ale měl by být neobyčejně inteligentní a pomoci hlavnímu hrdinovi.
Ve hře Star Wars Jedi: Survivor bychom se podle nejnovějších informací podívat i na zcela novou planetu, která by měla otestovat naše herní schopnosti. Hra by měla být také hned pět různých plnohodnotných bojových postojů, z čehož jeden by měl zahrnovat používání světelného meče a blasteru naráz. Naštěstí je to Cal Kestis, nový neortodoxní rytíř Jedi, takže ani tento styl pro něj nebude žádný problém. Do toho by další styl měl být zaměřený na boj se dvěma meči naráz, což je další obrovská frajeřina. Star Wars Jedi: Survivor vyjde už 17. března 2023 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn