FORSPOKEN – DLC

Forspoken získává DLC

30. 3. 2023
 

Forspoken je titul japonského herního studia Square Enix. Projekt byl natolik ambiciózní, až měli někteří vývojáři za to, že se stane předzvěstí nové generace videoher. Místo toho se Forspoken setkal s posměchem a smíšenými pocity hráčů. Uživatelé si stěžovali na technickou stránku, dále na prázdný svět, nezajímavý scénář a grafické zpracování, ale především na vysokou pořizovací cenu. Přestože hra byla přijata značně negativně, studio se nevzdává. Vydalo totiž oznámení informující o vydání následujícího příběhového rozšíření, které vyjde ještě letos, přesněji 26. května.

Příběhové DLC Forspoken: In Tanta We Trust má sloužit jako prequel k hlavní hře a bude se odehrávat dvacet pět let před jejími událostmi. Opět se ujmete role protagonistky Frey, která se snaží najít způsob, jak Athii jednou provždy zachránit. Přitom je tajemným hlasem vedena na místo, díky němuž se vrátí do doby legendární bitvy, která zdevastovala Athii a přivedla Tantu k šílenství. Tento svár je známý jako Rheddigova očista.

V DLC Forspoken: In Tanta We Trust, hráči bojují po boku Tanta Cinty a využívají Freyiny nově nabyté magické schopnosti k odemykání nových bojových strategií a koordinaci ničivých útočných kombinací proti invazním silám Rheddigů. S Freyinými vylepšenými parkourovými schopnostmi posílenými magií zdolávejte nové výšky v jedinečných, vertikálně navržených prostředích.

Rozšíření vyjde 26. května. Majitelé Deluxe edice však budou mít přístup o tři dny dříve. Ti, kteří vlastní základní edici, si naopak musí DLC zakoupit zvlášť. Pořizovací cena prozatím není známa, můžeme jen doufat, že nebude příliš vysoká.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.