Atlas Fallen – úvodka

Vydání Atlas Fallen se odsouvá na srpen

30. 3. 2023
Zdroj náhledu: Deck13

Chystané pouštní dobrodružství jménem Atlas Fallen si od svého oznámení buduje početnou fanouškovskou základnu. Titul dokázal hráče zaujmout hned v několika směrech, a tak se natěšenost všech znásobila o to víc, když nám vývojáři z německého studia Deck13 prozradili datum vydání. Nedávno se pár novinářů mělo možnost titulu podívat blíže na zoubek. Jejich první dojmy byly veskrze pozitivní až na časté zmiňování technických problémů. Zřejmě to nakonec vedlo k rozhodnutí tvůrců uvedení Atlas Fallen na trh posunout takřka o tři měsíce. Původní květnové datum se tak posouvá na 10. srpna 2023.

Jako důvod vydavatel Focus Entertainment uvedl, že vývojáři potřebují více času pro to, aby mohli fanouškům doručit tu nejlepší verzi hry. Slíbeny nám však byly nové ukázky, gameplay zahrnující nejen kooperaci a další informace už někdy na začátku léta.

„Rádi bychom hře věnovali trochu více času, abychom mohli dodat tu nejlepší možnou verzi Atlas Fallen. Abychom toho dosáhli, učinili jsme obtížné rozhodnutí odložit celosvětové vydání hry Atlas Fallen na 10. srpna 2023. Za tuto nepříjemnou zprávu se omlouváme.“

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.