Arcane – Vi

Fortnite zřejmě přidá skin Vi ze seriálu Arcane

18. 1. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Začátkem listopadu minulého roku nám byla představena první řada seriálu ze světa League of Legends, Arcane. Ten si ihned získal srdce jak zarytých fanoušků této masivní online hry, tak jejích odpůrců. Velká popularita se samozřejmě promítla do dalších titulů, které se ihned chopily iniciativy a začaly do svého obsahu začleňovat různé skiny a další předměty na motivy seriálu. Jedním z nich bylo také Among Us, dále PUBG, Progress Days či Fortnite.

Právě do Fortnite už chvíli před odvysíláním prvních třech epizod zamířila snad nejikoničtější postava světa Arcane, Jinx. Ta si ve hře ihned získala obrovskou oblibu, a tak bylo pouze otázkou času, kdy se k ní přidají další postavy ze seriálu. Jedná se sice zatím o nepotvrzenou informaci ze strany Epic Games, ale Fortnite už dnes obdrží nejnovější aktualizaci 19.10. V té by se kromě navrácení Tilted Towers, několika nových kosmetických doplňků, úprav a mnoha dalšího měla objevit také Violet, sestra Jinx. Sesterský boj si tak budete moct vychutnat už i ve Fortnite. Společně se skinem Vi má přijít pár dalších položek, jako plyšový králík malé Powder aj.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.