DOOM (2016) – jde se do akce!

Doom Slayer se může objevit ve Fortnite

31. 12. 2021
 

Objevily se zvěsti o možném crossoveru Fortnite/Doom. Podle nich by se v battle royale od Epicu mohl brzy objevit skin populárního brutálního zabijáka Doom Slayera, který se přidá k obrněným postavám, jako jsou Boba Fett a Master Chief – přičemž by měli následovat i další hrdinové od Bethesdy a Microsoftu.Fortnite je v současnosti známý svou častou spoluprací s řadou hratelných i nehratelných postav, ale ze tří velkých výrobců konzolí se Microsoft ukazuje jako nejpřívětivější ke crossoverům – Master Chief z Halo je ve hře už nějakou dobu a Gears of War byl první crossover kapitoly 3 na začátku tohoto měsíce.

Podle novinářů Nicka a Jeffa Grubba v podcastu XboxEra se ve Fortnite objeví další postavy od Microsoftu a Bethesdy. Nick zatím nechce prozradit všechny podrobnosti, ale potvrdil, že jedním z připravovaných skinů je Doom. „Doom Slayer se objeví ve Fortnite,“ říká Nick, ale nemůže potvrdit přesné datum vydání skinu, protože podrobnosti o této IP ještě nebyly dohodnuty.

„Fortnite byl vždycky o licenčních smlouvách,“ potvrzuje Nick s odkazem na to, jak dlouho se mluvilo o Narutovi před jeho konečným vydáním v listopadu loňského roku. Co se týče zbytku, říká, že do Fortnite přijde pravděpodobně další hrstka postav od Microsoftu a Bethesdy, ale zatím prozradil jen samotného zabijáka démonů. Tuto zvěst si můžete poslechnout v 57. minutě podcastu XboxEra výše.

Zdroj: pcgamesn.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.