Doom Slayer se může objevit ve Fortnite

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Objevily se zvěsti o možném crossoveru Fortnite/Doom. Podle nich by se v battle royale od Epicu mohl brzy objevit skin populárního brutálního zabijáka Doom Slayera, který se přidá k obrněným postavám, jako jsou Boba Fett a Master Chief – přičemž by měli následovat i další hrdinové od Bethesdy a Microsoftu.
Fortnite je v současnosti známý svou častou spoluprací s řadou hratelných i nehratelných postav, ale ze tří velkých výrobců konzolí se Microsoft ukazuje jako nejpřívětivější ke crossoverům – Master Chief z Halo je ve hře už nějakou dobu a Gears of War byl první crossover kapitoly 3 na začátku tohoto měsíce.
Podle novinářů Nicka a Jeffa Grubba v podcastu XboxEra se ve Fortnite objeví další postavy od Microsoftu a Bethesdy. Nick zatím nechce prozradit všechny podrobnosti, ale potvrdil, že jedním z připravovaných skinů je Doom. „Doom Slayer se objeví ve Fortnite,“ říká Nick, ale nemůže potvrdit přesné datum vydání skinu, protože podrobnosti o této IP ještě nebyly dohodnuty.
„Fortnite byl vždycky o licenčních smlouvách,“ potvrzuje Nick s odkazem na to, jak dlouho se mluvilo o Narutovi před jeho konečným vydáním v listopadu loňského roku. Co se týče zbytku, říká, že do Fortnite přijde pravděpodobně další hrstka postav od Microsoftu a Bethesdy, ale zatím prozradil jen samotného zabijáka démonů. Tuto zvěst si můžete poslechnout v 57. minutě podcastu XboxEra výše.
Zdroj: pcgamesn.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn