Ghostbusters: The Video Game Remastered zůstane bez multiplayeru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Saber Interactive

Následující řádky rozhodně nepotěší fanoušky hry Ghostbusters: The Video Game. Když společnost Saber Interactive remasterovala tuto hru a vydala ji 10 let po vzniku originálu od Terminal Reality v roce 2009, kooperativní multiplayer do ní nebyl zahrnut.

Jak tehdy pro Venturebeat uvedl Matt McKnight, viceprezident pro rozvoj podnikání ve společnosti Saber, původní multiplayer byl dílem samostatného studia. Ten navíc vycházel z neúplné verze hry a postrádal tedy mnoho základních prvků a aspektů. Saber navíc našel šest různých verzí kódu multiplayeru a neměl možnost zjistit, která z nich byla dodána. Bylo tak rozhodnuto multiplayer z remasteru při uvedení na trh vynechat. Nicméně fanoušci hry si stále kladli otázku, zda by multiplayer nemohl být přidán později, protože Saber „stále vyhodnocuje situaci“.

Ghostbusters remastered attack

Zdroj: Saber Interactive 

Nyní se zřejmě potvrdilo, že je to mrtvý tah. V rozhovoru pro MP1st šéf kreativního oddělení Saberu Tim Willits řekl: „Je to něco, co tým při práci na tomto remasteru před několika lety opravdu chtěl zahrnout a pokoušel se o to, ale stav původního kódu multiplayeru bohužel prostě nespolupracoval. Zabývali jsme se tím, ale nakonec jsme se museli soustředit na obnovení zážitku pro jednoho hráče, který od nás fanoušci očekávali.“

Nyní je tedy více než patrné, že multiplayeru se k této hře již nedočkáme. Hra si však na Steamu stále drží Velmi kladné uživatelské hodnocení a jednoznačně zabaví i bez multiplayeru.

Hru naleznete zde.

Zdroj: PCGamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn