Ghostwire Tokyo - náhled

Ghostwire: Tokyo má konečně své datum vydání

5. 2. 2022
Zdroj náhledu: blog.plastation.com

Ve čtvrtečních pozdních hodinách Bethesda společně s PlayStationem na jejich kanále spustili oficiální Showcase ke hře Ghostwire: Tokyo, která nejenže odhalila první gameplay, ale také již víme její datum vydání. Chcete-li se dozvědět o hře více, níže uvedené 20minutové video poskytuje široký přehled toho, co můžete od Ghostwire: Tokyo očekávat. Prozradíme pouze, že vypadá děsivé dobře.

Ghostwire: Tokyo je nová hororová akční adventura od vývojáře her Evil Within Tango Gameworks. Bethesda potvrdila to, co už stejně všichni věděli, hra vyjde 25. března. Nebylo to žádné překvapení, protože zvěsti z počátku tohoto týdne pocházely z velmi spolehlivých zdrojů.Hry se odehrává se v současném Tokiu po masovém zmizení jeho občanů. Příběh začíná na slavné křižovatce Shibuya's Scramble Crossing, která je známá jako jedna z nejrušnějších křižovatek pro chodce na světě. V mžiku všichni zmizí – kromě našeho hlavního hrdiny Akita, ten se náhle ocitne v zajetí událostí, které si nelze představit. Přichází nebezpečná mlha, která stírá hranici mezi normálním a paranormálním světem. Jako Akito prozkoumáte toto místo a odhalíte kousky tajemství hromadného zmizení.

Zdroj: IGDB

Vydejte se na tento akční výlet po paranormální metropoli ve hře Ghostwire: Tokyo, která dorazí jako časově omezená exkluzivita pro Microsoft Windows a systémy PlayStation 5, již 25. března 2022.

Zdroj: pcgamer.cz, blog.playstation.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.