Ghostwire: Tokyo – Photo Mode Update

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Titul Ghostwire: Tokyo patří jednoznačně k velkým překvapením letošního roku. Nabízí neotřelý příběh, který propojuje přítomnost s démony a přízraky z japonských legend a městských pověstí, a to vše pod vedením tajemné osoby v masce, Hannya. Hra si drží stále vysokou popularitu mezi komunitou a mnoho hráčů stále z ní stále zveřejňuje úchvatné fotky.

Ghostwire Tokyo 231

Pokud patříte taktéž mezi skupinu hráčů, kteří rádi pořizují fotky ze hry, můžete slavit. Vývojáři z Tango Gameworks představují Photo Mode Update, který vám pořizování snímků obrazovky ve hře ještě více zpříjemní.

„Říjen je nejstrašidelnější měsíc v roce a v Japonsku je také známý jako “kan-na-zuki” – měsíc bez bohů. Legenda říká, že tento název dostal proto, že během tohoto měsíce bohové cestovali na setkání na místo daleko od Tokia. Je tedy jen příznačné, že tento měsíc dostane strašidelné akční dobrodružství Tango v dosud největší aktualizaci obsahu!“ – Tango Gameworks

Do režimu Photo Mode vývojáři přidali sadu nových funkcí a možností, včetně možnosti pozastavit nepřátele, přesunout Akita v režimu Selfie, a dokonce změnit denní dobu pro pořizování screenshotů! Navíc bylo přidáno několik nových ovládacích prvků fotoaparátu a efektů pro lepší kontrolu nad barvami snímků.

Ghostwire Tokyo 321

Zdroj: Tango Gameworks

Rozhraní Photo Mode bylo kompletně přepracováno: funkce jsou nyní v rámci karet pro snadnější používání a vývojáři přidali klávesovou zkratku „Quick Photo Mode“ pro lepší pořizování snímků za běhu.

Více informací se dozvíte zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn