God of War: Ragnarök má konečně oficiální datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sony

Tolik očekávaná věc se konečně stala skutečností. Pokračování rebootu z roku 2018, God of War: Ragnarök, má konečně oficiální datum vydání. Představeny byly také jednotlivé edice.

Informace byla odhalena pomocí krátkého traileru, pojmenovaného jako „Otec a Syn“. Přibližně půlminutová ukázka odhalila, že God of War: Ragnarök vyjde 9. listopadu letošního roku. Podporovanými platformami budou prozatím Playstation 4 a Playstation 5. Pokud si titul pořídíte na starší Playstation 4, upgrade na verzi pro novou generaci vás vyjde na 10 dolarů.
Kromě data vydání byly odhaleny i jednotlivé edice. Kromě té základní bude k dispozici i tzv. Digital Deluxe Edition, v níž kromě základní hry nalezneme také digitální miniartbook a několik doplňků do hry. Pokud máte rádi fyzické sběratelky, může vás uchvátit klasická Collector’s Edition, která navíc nabídne steelbook, model kladiva, dvě malé sošky a sadu trpasličích kostek.
God of War Ragnarok - Sběratelská edice

Zdroj: Sony

Collector’s Edition nebude nicméně nejvyšší edicí. Tou bude Jötnar Edition, v níž kromě uvedených věcí z Collector’s Edition dostanete navíc vinylovou desku s herním soundtrackem, legendární prsten a mapu.
God of War Ragnarok - Jotnar Edition

Zdroj: Sony

Co budou jednotlivé fyzické edice obsahovat, najdete v přiložených obrázcích či videu, kde jsou edice rozbalovány. A jakou edici si pořídíte vy?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn