Goddess of Victory Nikke – DIRTY BACKYARD logo

Goddess of Victory: Nikke představuje událost DIRTY BACKYARD

24. 1. 2024
Zdroj náhledu: @NIKKE_en

Společnost Shift Up, tvůrce mobilní hry Goddess of Victory: Nikke (recenze již brzy), oznámila nadcházející událost s názvem DIRTY BACKYARD, která se spustí 25. ledna. Během této akce budeme seznámeni s novou postavou třídy SSR, Moran, také s novým limitovaným kostýmem pro Sugar, Wild Backyard a dalšími zajímavostmi, o nichž si povíme v tomto článku. Pro ty z vás, kteří o hře slyší poprvé, uděláme rychlou rekapitulaci. Příběh Goddess of Victory: Nikke se odehrává v postapokalyptické budoucnosti, kdy Země byla náhle napadena neznámými mechanickými stvořeními nazvanými Raptures. Ta zničila všechno na povrchu zemském a donutila zbývající lidskou populaci uchýlit se pod zem a založit Ark, metropoli ovládanou Centrální vládou. Vy se ujímáte role mladého a nezkušeného velitele, který pod své velení získá speciální dívčí jednotku zvanou Nikke, jejímž hlavním a jediným úkolem je boj s vetřelci. Nyní se podíváme na to, co nového nás čeká v rámci události DIRTY BACKYARD.

Tím nejdůležitějším je zmíněná postava Moran, která má tím silnější obranu, čím více životů ztratí. Její speciální nábor trvá od 25. ledna 2024 do 8. února 2024. Získat ji můžete skrze drahokamy (zdarma/placené) nebo přes pokročilé náborové kupóny. Existuje 4% šance, že získáte jednu slečnu z kategorie SSR ve Speciálním náboru, a 2% šance, že vám padne vytoužená SSR Morana. Je to bohužel malá šance, ale o to více si jí budete zase vážit.

@NIKKE_en

Limitovaný kostým pro Sugar lze získat prostřednictvím Mission Pass. Je důležité zmínit, že se bohužel bude skrývat na prémiové straně, kterou neodemknete jinak než reálnou měnou. Pokud by vás to zajímalo, abyste ji aktivovali, zaplatíte jednorázovou částku 650 CZK. Jestli se vám to vyplatí, či ne, je čistě na vás. Příběhová událost DIRTY BACKYARD se točí kolem Moran, která je osočená z incidentu, ke kterému došlo v oblasti Outer Rim Fog Hollow. Její pověst ve Vnějším okraji byla kvůli tomu pošramocena a její pozice královny podsvětí otřesena. Proto se s cílem vyřešit tento případ a prokázat svou nevinu vydá skupina v čele se Sugar do Fog Hollow, aby zjistila pravdu. Když se navíc sedmkrát po sobě během akce přihlásíte, získáte různé předměty v podobě vývojových materiálů či náborových poukázek. Kdyby vás zajímaly další informace ohledně toho, co vám událost nabídne, můžete se o nich dozvědět více na webových stránkách hry.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.