Like a Dragon Infinite Wealth – nový logiáš

LIKE A DRAGON: INFINITE WEALTH představuje úvodní cinematic

23. 1. 2024
Zdroj náhledu: Ryu Ga Gotoku Studio

Nový titul LIKE A DRAGON: INFINITE WEALTH od studia Ryu Ga Gotoku, který vychází pod záštitou společnosti SEGA, se zařazuje mezi nejočekávanější hry letošního roku. Podle některých fanoušků by mohl tento díl znamenat rozloučení s oblíbeným drakem z Dojimy, s nímž jsme prošli dlouhou cestu. Osobně doufám, že se s Kiryem setkáme i v budoucích hrách, i když by to byla jen vedlejší role. Vzhledem k blížícímu se uvedení titulu na trh začaly společnosti SEGA a Ryu Ga Gotoku masivní marketingovou kampaň, aby přilákaly co nejvíce hráčů. Kauza, že fanoušci série Yakuza (nynější Like a Dragon) jsou naštvaní kvůli dřívějšímu přístupu streamerů, jistě neunikla vaší pozornosti. Jedním z kritizovaných streamerů byl i xQc, který čelí kritice za to, že propagoval něco, o čem neměl dostatečné informace. Tématem článku však není negativní reakce fanoušků, nýbrž video, jež se objevilo na hlavním kanále YouTube od společnosti SEGA.

V nedávno zveřejněném cinematic traileru je zachycen jeden z protagonistů Ichiban Kasuga, který se v černém smokingu prochází svým každodenním životem. Jeho charakteristické husté vlasy jsou zkrocené do poměrně dlouhého culíku. Video, trvající necelé dvě minuty, zachycuje okamžik, kdy Kasuga nakupuje potraviny a následně se s nimi dělí s mužem bez domova. Jeho cesta pokračuje uličkou, kde odmítá nabídku dvou slečen, jež ho zvou do svého podniku. Nakonec se vrací do svého útulného bytu, kde si vytáhne pořádně vychlazené pivko z lednice a ulehne do postele. Video také obsahuje upozornění na blížící se datum vydání hry, které je stanoveno na 26. ledna.

Pro mnohé fanoušky série Like a Dragon může být LIKE A DRAGON: INFINITE WEALTH důležitým momentem, který naznačuje závěr legendárního příběhu hlavní postavy. Důvodem je skutečnost, že se Kiryu v novém díle postaví proti nebezpečnému nepříteli, na něhož jeho silné pěsti nestačí. Pro ty, kteří se snaží vyhnout všem spoilerům, je vhodné tento odstavec přeskočit. Pro ty, kteří jsou již obeznámeni se všemi možnými informacemi, je známo, že Kiryu se bude potýkat s rakovinou. Podle dostupných informací bude tato nemoc ovlivňovat jeho fyzickou sílu, což znamená, že se kvůli svému oslabenému stavu bude muset při tahových soubojích více spoléhat na své přátele.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.