Men of War II - náhledovka

Na akci Golden Joystick Awards byl odhalen nový Men of War II

25. 11. 2021
Zdroj náhledu: 1C Entertainment

Společnost 1C Entertainment a Bestway oficiálně oznámily nový díl série Men of War, který potěší především hráče real-time strategií. Men of War II bylo odhaleno na akci Golden Joystick Awards 2021.

První díl série Men of War vyšel v roce 2009, v průběhu let jsme se dočkali také několika spin-offů v podobě Assault Squad 2 nebo Men of War: Vietnam. Nový díl by se podle dostupných informací měl blíže vrátit právě k zmíněné první hře z roku 2009. Kromě starých známých aspektů vývojáři slibují i několik vylepšení.

V první řadě je to nová mechanika Front Line, která má za úkol oživit nepřátelské střetnutí, kde tlak a tah každé bitvy přímo ovlivní hranici území. Vylepšená bude rovněž funkce Direct Vision, která umožní opravovat nebo měnit vybavení vaší jednotky za chodu.

Zdroj: 1C Entertainment

Men of War II nabídne dvě příběhové kampaně, které bude možné hrát jak v singleplayeru, tak i online kooperaci až o pěti hráčích. V hlavním příběhu převezmeme kontrolu nad spojeneckými silami, které si razí cestu zničenou Francií, a neochvějnými Sověty, již brání svou zemi před hrozivou armádou Třetí říše.

Kromě kampaně nabídne Men of War II i nejpokročilejší online režim pro více hráčů z celé série a pro boje ve zpustošené Evropě nám bude k dispozici přes 300 vozidel a 45 praporů. Těšit se můžeme i na vylepšenou AI, vizuální stránku, fyziku a rovněž i zničitelnost prostředí.

Zdroj: 1C Entertainment

Men of War II podle slov ředitele 1C Entertainment klade velký důraz na taktické rozhodování, zábavnou kampaň a na historickou přesnost. „Chceme hráčům poskytnout co nejautentičtější a nejzábavnější zážitek. Díky našim zničitelným prostředím, spoustě jednotek na výběr a plné podpoře modů mohou ctižádostiví velitelé zažít 2. světovou válku podle svých vlastních představ.“

Men of War II vyjde v roce 2022 pro PC skrze platformu Steam.

Zdroj: tisková zpráva

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.