Gotham Knights poběží na konzolích pouze na 30 fps

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Warner Bros

Tato nemilá zpráva o nadcházející hře Gotham Knights byla potvrzena na oficiálním Discordu. Může to nějak souviset se zrušenou verzí pro Xbox One a Playstation 4?

Očekávaný Gotham Knights, který je v některých ohledech označován jako nástupce Batmana, bude na konzolích Playstation 5 a Xbox Series X/S běžet pouze na 30 fps. Vývojáři tuto nutnost přisuzují náročnosti otevřeného světa v kombinací s kooperací. Dosáhnout vyšší snímkovací frekvence prý není tak jednoduché.

„Vzhledem k různým funkcím, které v naší hře máme, jako je například kooperace, to s ohledem na vysoce detailní otevřený svět není tak jednoduché a pouhé snížení rozlišení by nestačilo na získání vyššího počtu fps. Z tohoto důvodu nebude mít naše hra možnost přepínání režimů výkon/kvalita a na konzolích poběží rychlostí 30 fps,“ napsal výkonný producent hry.

Také z toho cítíte další technický průšvih, jako my? Na rozuzlení si nicméně budeme muset počkat do 21. října, kdy Gotham Knights vychází. Podle indicií o omezení výkonu na současných konzolí a zrušení verze těch minulých to však vrhá na Gotham Knights dosti temný stín, no uvidíme.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn