GreedFall intro

GreedFall upgrade nakonec nebude pro všechny!

1. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojáři Spiders odhalili omezení upgradu ještě před vydáním hry

Již minulý týden jsme vás informovali o velkém upgradu pro hru GreedFall. Bohužel dnes vývojáři přišli se zprávou, která se některým hráčům nebude líbit. Upgrade na systém PS5 u hry GreedFall není k dispozici hráčům, kteří si vyžádali službu PS Plus.

Upgrade hry GreedFall na PS5 nebude fungovat pro verze, které byly vyžádány v rámci služby PS Plus na začátku tohoto roku, oznámilo vývojářské studio Spiders. 

Hra GreedFall ve verzi PS Plus byla součástí lednové akce PlayStation Games with Gold spolu s hrami Maneater a Shadow of the Tomb Raider. Pokud jste ji však chtěli využít k hraní vylepšené verze hry pro PS5, můžete být bohužel trochu zklamáni.

Bezplatná verze není způsobilá pro bezplatný upgrade

Vývojáři ze společnosti Spiders tuto zprávu potvrdili na Twitteru v odpovědi jednomu z fanoušků: „Bezplatná verze získaná v rámci předplatného PS+ není způsobilá pro bezplatný upgrade na verzi pro PS5.“ 

Vývojáři nedávno nastínili, co vylepšení verze GreedFall pro PS5 obnáší, a hráči mohou očekávat slušný nárůst výkonu hry. Vylepšená vizuální stránka, rychlejší načítání a 4K 60 FPS jsou hlavními taháky nové verze.

Aktualizace se objeví dnes a je zdarma pro majitele konzolí Xbox One a PS4, kromě těch, kteří si hru vyžádali v rámci výše zmíněné dohody. Zatímco majitelé verze PS Plus měli smůlu, členové Game Passu výhody získají. Pokud tedy máte Xbox řady X, měla by pro vás být dostupná každá verze hry.

Hra však nedostane jen nové vylepšení výkonu. Dnes přistane také nové DLC pro hru, které hráče zavede do světa intrik. V popisu DeVespe Conspiracy se píše, že v něm budete prozkoumávat novou část ostrova a „proplouvat sítí, lží, manipulací a tajemství, zatímco budete rozplétat hanebné spiknutí, které ohrožuje rovnováhu moci“.

Zdroj: igdb.com

Není to poprvé

Není to poprvé, co jsme svědky toho, že majitelé verze PS Plus přicházejí zkrátka. Toto omezení se týkalo i remaku Final Fantasy 7, který se na PS Plus objevil v březnu. Ti, kteří o něj požádali, neměli nárok ani na nedávnou verzi hry Intergrade.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.