GreedFall intro

GreedFall dostane rozšíření a next gen aktualizaci

25. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nové rozšíření do hry GreedFall dorazí příští týden spolu s velkou aktualizací pro next-gen konzole. Tato aktualizace přinese hru na PS5 a Xbox Series X|S. The De Vespe Conspiracy zavede hráče do nové oblasti světa GreedFall a dá jim za úkol odhalit zbrusu novou síť intrik.

Co bude rozšíření GreedFall obsahovat?

Vývojáři hry GreedFall ze studia Spiders tvrdí, že GreedFall: The De Vespe Conspiracy se bude zabývat dosud neprobádaným aspektem herního příběhu. Rozšíří ostrov Teer Fradee a umožní vám navštívit místa, která jste dosud neviděli. Čekají na vás nové příšery, které budete muset zabít, nové vybavení, které objevíte, a zbrusu nová nepřátelská frakce, s níž se utkáte. Toto rozšíření se bude dodávat v balíčku s hrou GreedFall: Gold Edition. Pokud však již hru vlastníte, budete si moci toto rozšíření zakoupit samostatně.

Zdroj: igdb.com

Aktualizace na novou generaci konzolí

Kromě rozšíření s sebou příští týden přinese také velkou aktualizaci pro GreedFall na novou generaci. Tato aktualizace je zdarma pro všechny majitele hry na PS4 a Xbox One a umožní vám hrát hru na PS5 a Xboxu řady X|S s řadou vylepšení. Mezi tato vylepšení patří kvalitnější grafika (podle Spiders se hra dokáže zobrazit „až v rozlišení 4K“), rychlejší načítání a výkonnostní režim 60 FPS. Samozřejmě si také budete moci přenést uložené soubory z konzolových verzí GreedFall minulé generace, takže budete moci pokračovat tam, kde jste skončili.

GreedFall: Gold Edition, nové rozšíření The De Vespe Conspiracy a next-gen aktualizace dorazí 30. června. Zlatá edice obsahuje základní hru a rozšíření The De Vespe Conspiracy a také tři litografie, poměrně povedený dvojitý plakát a arch samolepek. Pokud nemáte next-gen stroj, můžete si ji pořídit pro PS4 a Xbox One a k dispozici bude také pro PC.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.