Hades II příští rok spustí předběžný přístup

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Supergiant Games
Studio Supergiant Games stojící za veleúspěšným a kritiky uznávaným titulem Hades z roku 2020 se s komunitou podělilo o své plány týkajících se pokračování s názvem Hades II. To by se mělo dočkat spuštění předběžného přístupu ve druhém čtvrtletí roku 2024 výhradně pro PC podle stejného vývojového postupu jako bylo u předešlé hry. Cílem je shromáždit zpětnou vazbu od hráčů a projekt zásobovat pravidelnými aktualizacemi na základě jejich zkušeností. Supergiant Games se tento postup rozhodlo zopakovat, protože úspěch titulu Hades přisuzují nikoliv své reputaci, nýbrž právě předběžnému přístupu a naslouchání názorů komunity. Je tedy pouze přirozené, že Hades II na tom nebude jinak.

Ještě než se nedočkaví fanoušci opět vrhnou do božského světa, tentokrát v roli Melinoe, čeká nás technický test pro velmi omezený počet hráčů. Konat by se měl rovněž během příštího roku. Účelem bude najít a vyřešit jakékoli technické problémy, aby spuštění v Early Access proběhlo hladce a všichni si mohli užít příjemný herní zážitek. Technický test bude obsahovat o dost méně obsahu a jakékoliv podrobnosti nám mají být sděleny v nejbližší době včetně detailů o přesném datu, cenách i systémových požadavcích.

Hades II vyjde v předběžném přístupu ve druhém čtvrtletí příštího roku a bude k dispozici skrze Steam a Epic Games Store. Další podrobnosti se dozvíte zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn