Tales of Arise Beyond the Dawn – příběhové DLC

Tales of Arise odhaluje příběhové DLC

15. 9. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Jsou tomu dva roky, co vyšlo akční JRPG Tales of Arise, které fanoušky nějakou dobu zásobovalo dodatečným obsahem v podobě kosmetických doplňků v rámci spolupráce například se Scarlet Nexus nebo Sword Art Online. To, co nám odhalila včerejší prezentace State of Play, nikdo nečekal.

Tales of Arise ještě letos obdrží příběhové rozšíření s podnázvem Beyond the Dawn, které má nabídnout dalších cca dvacet hodin nového příběhu. Bandai Namco sice už v listopadu minulého roku vyvolalo mezi fanoušky menší rozruch registrací ochranné známky Tales of Arise: Beyond the Dawn, což mezi komunitou vzplanulo jako plamínek naděje na možný spin-off, ale od té doby zůstalo ticho po pěšině. Nyní konečně víme, že se bude jednat o DLC, a rovnou jsme dostali i jeho datum vydání.

Tales of Arise: Beyond the Dawn vyjde 9. listopadu 2023 a bude se odehrávat hned rok po událostech základní hry. Oznamovací trailer potvrzuje distribuci skrze PlayStation 4 a 5, ale předpokládá se, že rozšíření bude dostupné na všech platformách, stejně tak jako Tales of Arise. Kromě toho záběry představují novou postavu jménem Nazamil, která se připojí k ostatním členům původní skupiny. Nastíněna byla zápletka týkající se politického vztahu mezi zeměmi Dahny a Reny, který jak víme z původní hry, byl a zřejmě stále je na ostří nože. Čekat nás mají další napínavé souboje s bossy, objevování nových míst magického světa, plnění úkolů, výpravy do dungeonů a odhalování pravdy o původu tajemné dívky.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.