Half-Life 2 má díky modifikaci nový spin-off

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nejznámější hra od společnosti Valve dostane novou kampaň, která může fanoušky na chvilku zabavit, zatímco čekají na bájný třetí díl.

Hra si během let získala mnoho fanoušků, kteří stále trpělivě čekají a věří, že se dočkají dalšího dílu. Zatímco někteří sedí se založenýma rukama, ostatní neustále hru modifikují a zpracovávají do ní nové příběhy. V roce 2022 jsme se dočkali fanouškovského modu s názvem Entropy : Zero. Jedná se o profesionálně zpracovaný mod sloužící jako spin-off k původnímu dílu, který vyšel v roce 2004. V nové verzi nás čeká zcela nová kampaň, kde se ujmete role důstojníka Civilní ochrany během vrcholné vzpoury v Half-Life 2.

Nový Entropy : Zero – Uprising je modem pro Half-Life 2: Episode Two. Především však staví na příběhu předcházejícího modu. Obsahuje několik účelově vytvořených úrovní kampaně, kde se vžijete do role vojáka Civilní ochrany bojujícího proti lidským povstalcům z původního příběhu Half-Life 2.

K dispozici jsou zde nové zbraně, mapy i soundtrack. Mody by měly fungovat jako starý Blue Shift a Opposing Force. Jedná se o fanouškovské DLC, které nabízí pohled na původní příběh z jiné perspektivy. Tato dvě rozšíření jsou pouze začátek, podle všeho jsou modeři připraveni vydat na svět další skvělé kousky. Pokud jste tedy velkým fanouškem hry Half-Life, můžete si s pomocí těchto modů připomenout staré časy. Nový mod si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn