Half-Life: Alyx pro VR2?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve

Máme další spekulace, tentokrát o hře Half-Life: Alyx pro VR2. Tento údajný únik pochází ze stránky nazvané jednoduše The Leak. Autor ve svém článku uvádí, že podle spolehlivého zdroje společnosti Valve a PlayStation dosáhly dohody ohledně Half-Life: Alyx. Podle tohoto nejmenovaného zdroje měla společnost Sony koupit práva na jeho vydání v příštím roce. Bohužel však nemůže říci, zda půjde o vylepšenou verzi, nebo, jak se stalo u Sony zvykem, o další remaster. Jsou si však jisti, že Half-Life: Alyx nevyjde spolu s uvedením VR2.

Half-Life: Alyx je nejnovějším dílem kultovní série Half-Life od společnosti Valve a je prequelem k událostem hry Half-Life 2. Nejlepší na tom je, že hra byla vyvinuta tak, aby fungovala se všemi hlavními headsety pro virtuální realitu, včetně HTC Vive a Oculus Rift. Je pozoruhodné, že Alyx od společnosti Valve nebyla portována na PS4 prostřednictvím PS VR. Společnost možnost adaptace nevyloučila, ale pochopitelně uvedla, že dává přednost PC.
Tyto informace opět nejsou nijak ověřeny, a ani sám autor článku nenabízí mnoho informací. Nakonec se může ukázat, že spolu společnosti ve skutečnosti vůbec nejednaly, a pokud ano, doufám, že se jednalo o Half-Life 3, u kterého bych se měl asi pomalu smířit s tím, že za mého života nikdy nevyjde.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn