Half-Life – logiášek

Half-Life: Alyx pro VR2?

7. 10. 2022
Zdroj náhledu: Valve

Máme další spekulace, tentokrát o hře Half-Life: Alyx pro VR2. Tento údajný únik pochází ze stránky nazvané jednoduše The Leak. Autor ve svém článku uvádí, že podle spolehlivého zdroje společnosti Valve a PlayStation dosáhly dohody ohledně Half-Life: Alyx. Podle tohoto nejmenovaného zdroje měla společnost Sony koupit práva na jeho vydání v příštím roce. Bohužel však nemůže říci, zda půjde o vylepšenou verzi, nebo, jak se stalo u Sony zvykem, o další remaster. Jsou si však jisti, že Half-Life: Alyx nevyjde spolu s uvedením VR2.

Half-Life: Alyx je nejnovějším dílem kultovní série Half-Life od společnosti Valve a je prequelem k událostem hry Half-Life 2. Nejlepší na tom je, že hra byla vyvinuta tak, aby fungovala se všemi hlavními headsety pro virtuální realitu, včetně HTC Vive a Oculus Rift. Je pozoruhodné, že Alyx od společnosti Valve nebyla portována na PS4 prostřednictvím PS VR. Společnost možnost adaptace nevyloučila, ale pochopitelně uvedla, že dává přednost PC.

Tyto informace opět nejsou nijak ověřeny, a ani sám autor článku nenabízí mnoho informací. Nakonec se může ukázat, že spolu společnosti ve skutečnosti vůbec nejednaly, a pokud ano, doufám, že se jednalo o Half-Life 3, u kterého bych se měl asi pomalu smířit s tím, že za mého života nikdy nevyjde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.