Halo Infinite by mělo vyjít leště letos

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: 343 Industries

Kvůli negativnímu přijetí v loňském roce bylo vydání hry Halo Infinite posunuto z konce roku 2020 na zatím neupřesněné datum v průběhu letošního roku 2021. Datum bylo později zúženo na podzim 2021, ale od té doby se na internetu objevilo mnoho spekulací ohledně přesného data vydání – především kvůli jeho absenci během nedávné prezentace multiplayeru na E3 2021.

Halo Infinitive – Logo

Zdroj: 343 Industries

Podle šéfa Xboxu Phila Spencera však není třeba panikařit. Microsoft zatím nemá přesné datum vydání, ale stále se jedná o hru, která vyjde ještě letos.

Tak nějak víme, že se pohybujeme mezi 3–4 týdny,“ řekl Spencer v rozhovoru pro Dropped Frames (IGN). „Přesné datum však nemáme. Jsou tu další věci ohledně plánování jiných her, na které se snažíme podívat. Jasnější informace budeme mít v průběhu léta,  nejsou to však měsíce, ale týdny.

Halo Infinitive – štít
Halo Infinitive – multiplayer

Zdroj: 343 Industries

Ačkoli je datum vydání v podstatě stanoveno, Spencer říká, že stanovení konkrétního data by mohlo vést k dalšímu zklamání: „Místo toho, abychom si vybrali datum a pak ho museli o týden posunout, což by v tuto chvíli působilo jako neúspěch, počkejme, až budeme mít opravdu pevné datum.“

Halo Infinite můžete sledovat a zároveň si ho přidat do seznamu přání ve službě Steam.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn