Halo Infinitive – Masterchief

Halo Infinite by mělo vyjít leště letos

25. 6. 2021
Zdroj náhledu: 343 Industries

Kvůli negativnímu přijetí v loňském roce bylo vydání hry Halo Infinite posunuto z konce roku 2020 na zatím neupřesněné datum v průběhu letošního roku 2021. Datum bylo později zúženo na podzim 2021, ale od té doby se na internetu objevilo mnoho spekulací ohledně přesného data vydání – především kvůli jeho absenci během nedávné prezentace multiplayeru na E3 2021.

Zdroj: 343 Industries

Podle šéfa Xboxu Phila Spencera však není třeba panikařit. Microsoft zatím nemá přesné datum vydání, ale stále se jedná o hru, která vyjde ještě letos.

Tak nějak víme, že se pohybujeme mezi 3–4 týdny,“ řekl Spencer v rozhovoru pro Dropped Frames (IGN). „Přesné datum však nemáme. Jsou tu další věci ohledně plánování jiných her, na které se snažíme podívat. Jasnější informace budeme mít v průběhu léta,  nejsou to však měsíce, ale týdny.

Zdroj: 343 Industries

Ačkoli je datum vydání v podstatě stanoveno, Spencer říká, že stanovení konkrétního data by mohlo vést k dalšímu zklamání: „Místo toho, abychom si vybrali datum a pak ho museli o týden posunout, což by v tuto chvíli působilo jako neúspěch, počkejme, až budeme mít opravdu pevné datum.“

Halo Infinite můžete sledovat a zároveň si ho přidat do seznamu přání ve službě Steam.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.