Borderlands 3 má nyní cross-play

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Dlouho očekávaný den konečně nadešel

Dnes vyšel nový velký patch pro hru Borderlands 3, který představuje poměrně výrazné vylepšení této FPS hry. Vedle některých standardních aktualizací, doplňků a změn přidává nejnovější záplata plnohodnotnou podporu cross-play mezi platformami. Konkrétně se jedná o verze pro Steam a Epic Games Store spolu s verzemi pro Xbox, PlayStation a Stadia.

Cross-play ve hře Borderlands 3 je řešen prostřednictvím SHiFT Matchmaking, vysvětluje Gearbox, a po stažení a instalaci aktualizace se k němu budete muset při prvním spuštění hry Borderlands 3 přihlásit.

Možnost zapnout sezónní akci

Dnešní aktualizace toho však přináší mnohem více. Nyní je v provozu akce Pomsta kartelů, ale kdykoli si můžete zapnout některou z jiných sezónních akcí – ty jsou ve hře trvale, takže akce Krvavá sklizeň, Den zlomených srdcí a Kartely jsou dostupné z hlavního menu. Vybavení pro sezónní události, které bylo dosud možné získat pouze plněním sezónních výzev, nyní vypadne z příslušných bossů. Jen nezapomeňte mít aktivovanou příslušnou sezónní událost, abyste mohli získat vybavení pro danou sezónu.

Součástí dnešního patche je řada vylepšení a oprav, stejně jako vylepšení zbraní Grease Trap, Iceburger a Needle Gun.

Všimněte si také, že byly aktivovány všechny Pravé zkoušky, což znamená, že všichni bossové ve zkouškách dostali masivní zvýšení zdraví a poškození. Tuto událost nelze vypnout, takže postupujte opatrně, pokud se rozhodnete tyto drsné zákazníky přijmout.

A konečně, horní hranice úrovně postavy byla zvýšena na 72. Gearbox provedl celou řadu úprav týkajících se vylepšení předmětů souvisejícího s postavami, aby byla zachována rovnováha hry. Kompletní poznámky k patchi jsou k dispozic

na oficiálních stránkách Borderlands.

Borderlands – Logo

Zdroj: igdb.com

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn