Gotham Knights

Harley Quinn si to v Gotham Knights pořádně rozdala s Nightwingem

29. 8. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

V jedné z posledních ukázek Gotham Knights od WB Games jsme si mohli všimnout, že Harley Quinn vystupuje mezi záporáky. Nyní si to tato slavná antihrdinka rozdala s miláčkem všech, druhým Batmanem, Nightwingem. Na druhou stranu je tato bitka jeho vinou, to on si totiž došel pro tuto šílenou potížistku do místní nemocnice. Tento souboj také ukazuje jednu důležitou věc. Jde vidět, že Dick Grayson vyrostl u cirkusu a Harley Quinn se skutečně dlouho paktuje s Jokerem.

Velice dynamický boss fight je obrovským příslibem pro celou hru, protože odhalil další možnosti, které by mohla nabízet. Navíc se tu objevila i jedna taková sympatická maličkost, ve chvíli omráčení tu cirkulují nepřátelům hvězdičky kolem hlavy. Je tu i možnost, že Gotham Knights dorazí o pár dní dříve, už 21. 10. 2022.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.