Haven – výběr pohlaví – úvodka

Haven představuje lásku v širším měřítku

4. 3. 2022
Zdroj náhledu: The Game Bakers

Haven vypráví příběh o lásce tak čisté a upřímné, že jsou kvůli ní dvě hrdličky ochotny zahodit svůj dosavadní život a utéct do neznáma, daleko od lidské společnosti. Tvůrci ze studia The Game Bakers se rozhodli představit lásku v širším měřítku a přidávají do hry zcela bezplatnou aktualizaci, ve které si nyní můžete vybrat, za jaký typ milenecké dvojice chcete hrát – žena s mužem, žena se ženou či muž s mužem. Tato novinka však nijak neovlivní příběh ani jeho průběh. Stále budete hrát za postavy jménem Yu a Kay v napínavé romantické cestě za svobodou tohoto páru, představující dvě strany mince. Jejich zakázaná láska vás dojme, nádherný svět uchvátí, dialogy rozesmějí a soubojový systém hned neodstraší… to se ostatně dočtete v naší recenzi, ve které jsme titulu udělili excelentních devět bodů z deseti.

Zdroj: The Game Bakers

Na dvou alternativních postavách mužské verze Yu a ženské varianty Kaye studio usilovně pracovalo několik měsíců. Dabéři jim vdechli život ve všech jednotlivých dialozích, které činí osmdesát tisíc řádků textu. Aktualizaci si můžete stáhnout už nyní a vrhnout se do nového dobrodružství s novou dvojicí a prožít si ten samý příběh s polovičkou stejného pohlaví.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.