Hellblade II se malilinko poodhaluje

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nejeden fanoušek si oblíbil titul Hellblade. Tento projekt studia Ninja Theory slavil vřelé ohlasy především díky skvělé hratelnosti, intenzivnímu příběhu a zajímavé vizuální podobě. Na příběh zasazený do dob keltské kultury s motivem mladé válečnice Senuy, která se snaží zachránit svou lásku Dilliona ze spárů nordického podsvětí, se nyní snaží navázat sequelem Senua’s Saga: Hellblade II.  

Co zatím víme?

Prozatím nemáme dostatek informací, abychom přesně mohli určit, jakým směrem se bude příběh Senuy ubírat. Co naopak můžeme tvrdit s jistotou, je to, že se podíváme na Island v době 9. století. Na konci prvního dílu se Senua sice vyrovnala se ztrátou své lásky, ale její vnitřní hlasy s ní zůstaly nadále. Autoři sami toto pokračování nazývají sequelem. Z krátkého teaseru je ovšem jasné, že nebude chybět severská mytologie, náboženský fanatismus a samozřejmě ani pokroucený psychický stav hlavní hrdinky, který se už jednou postaral o hororový nádech celé hry.

Bohužel stále neznáme datum vydání. Vše naznačovalo letošnímu roku, ale vzhledem k pandemii to může či nemusí být pravda. Už v neděli 13. června nás čeká E3 prezentace Microsoftu, na které bychom se snad mohli dozvědět více, včetně data vydání, speciálních edic, platforem, lokalizace aj. Nezapomeňte si tedy tento termín rezervovat.

Do té doby se můžete kochat malou ukázkou zpracování mraků a oblohy, kterou nám Ninja Theory poskytli.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn