Resident Evil Village Lady Dimitrescu

Lady Dimitrescu VS Lady Maria velkolepý souboj!

22. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Resident Evil Village se již podle předpokladů stal velmi oblíbenou hrou napříč všemi platformami. Těžkou však soudit, zda je to pouze kvůli příběhu, nebo zda i z velké části díky Lady Dimitrescu. Na youtube je možno vidět mnoho videí se „zlobením“ Lady Dimitrescu plácačkou na mouchy nebo jinými libůstkami.  Lady Dimitrescu se stala prakticky symbolem Resident Evil Village.

Kde by byl svět bez moderů?

Jak by to dopadlo, kdyby se proti sobě utkaly dvě ikonické postavy ze dvou ikonických her? Takový dotaz si jistě jednou každý hráč her položil. Co kdyby se ale proti sobě postavili dva bossové?

Zkušený moder Garden of Eyes který se zaměřoval na souboj Boss vs. Boss ve hře Bloodborne, zašel ještě dál, než se očekávalo. Nyní se spolu utkají dvě neobyčejně silné ženy! Na jedné straně v poslední době všemi milovaná upírka Lady Dimitrescu ze hry Resident Evil Village, na druhé straně Lady Maria, půvabná upírka ze hry Bloodborne.

Aby však byl souboj spravedlivý, Lady Dimitrescu se zmenšila na velikost, jakou má Lady Maria. Na svých ženských křivkách však ani jedna ze zmíněných dam nic neztratila. V souboji navíc můžeme vidět, že každá z dam používá své typické zbraně a útoky, tím spíše je celkový mod hodnocen jako velmi pozitivní. Lady Dimitrescu patří navíc k nejvíce hledaným herním výrazům na google od vydání hry Resident Evil Village.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.