Superman

Henry Cavill už nebude Supermanem

16. 12. 2022
Zdroj náhledu: Warner Brothers

Vezměte si kapesníky a utřete slzy. Já jsem tuto zprávu ještě nerozchodil, ale je tomu skutečně tak. Henry Cavill už nebude pokračovat ve své roli Supermana. Potvrdili to jak herec, tak i šéf filmové sekce DC Univerza James Gunn. Je to sice nesmysl, protože už Henryho představili v Black Adamovi, ale roli těchto dvou vedoucích sekce DC musíme bohužel respektovat.

Sám Cavill se vyjádřil pomocí příspěvku na Instagramu: „Právě jsem měl schůzku s Jamesem Gunnem a Peterem Safranem. A všem vám musím oznámit smutnou zprávu. Nakonec se jako Superman nevrátím. Ještě před tím, než je studio najalo, mi v říjnu bylo řečeno, že můžu svůj návrat potvrdit. Není to nejsnazší zpráva, ale takový je život. Nastala výměna stráže a já to plně respektuji. James a Peter musí vybudovat nové univerzum. Přeji všem, kteří se na tom podílí, hodně štěstí.“ V této zprávě od samotného Henryho máte vysvětlené úplně vše.

Ještě nedávno James Gunn potvrdil návrat legendárního hrdiny právě s tváří Cavilla, bohužel opět se vše změnilo a oblíbeného hrdiny se dočkáme s jinou tváří. Bude to pravděpodobně nějaký mladší herec, protože se máme opět vrátit do Supermanových mladších let. Stále ale v pozadí bublá příchod Michaela B. Jordana jako Supermana ve svém univerzu. Uvidíme, jak celý tento otřes DC ustojí, ostatně projekty se tam nyní mění jako počasí na podzim. My se jenom smiřme s tím, že Henryho už neuvidíme ani v roli Zaklínače Geralta z Rivie, ani v roli Supermana. Snad se herec stane alespoň příštím Jamesem Bondem.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.