Henry Cavill už nebude Supermanem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Warner Brothers
Vezměte si kapesníky a utřete slzy. Já jsem tuto zprávu ještě nerozchodil, ale je tomu skutečně tak. Henry Cavill už nebude pokračovat ve své roli Supermana. Potvrdili to jak herec, tak i šéf filmové sekce DC Univerza James Gunn. Je to sice nesmysl, protože už Henryho představili v Black Adamovi, ale roli těchto dvou vedoucích sekce DC musíme bohužel respektovat.
Sám Cavill se vyjádřil pomocí příspěvku na Instagramu: „Právě jsem měl schůzku s Jamesem Gunnem a Peterem Safranem. A všem vám musím oznámit smutnou zprávu. Nakonec se jako Superman nevrátím. Ještě před tím, než je studio najalo, mi v říjnu bylo řečeno, že můžu svůj návrat potvrdit. Není to nejsnazší zpráva, ale takový je život. Nastala výměna stráže a já to plně respektuji. James a Peter musí vybudovat nové univerzum. Přeji všem, kteří se na tom podílí, hodně štěstí.“ V této zprávě od samotného Henryho máte vysvětlené úplně vše.
Ještě nedávno James Gunn potvrdil návrat legendárního hrdiny právě s tváří Cavilla, bohužel opět se vše změnilo a oblíbeného hrdiny se dočkáme s jinou tváří. Bude to pravděpodobně nějaký mladší herec, protože se máme opět vrátit do Supermanových mladších let. Stále ale v pozadí bublá příchod Michaela B. Jordana jako Supermana ve svém univerzu. Uvidíme, jak celý tento otřes DC ustojí, ostatně projekty se tam nyní mění jako počasí na podzim. My se jenom smiřme s tím, že Henryho už neuvidíme ani v roli Zaklínače Geralta z Rivie, ani v roli Supermana. Snad se herec stane alespoň příštím Jamesem Bondem.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn