Among Us – Hide and Seek

Among Us už si hraje na schovávanou

12. 12. 2022
 

Letošní akce The Game Awards si pro hráče připravila plno novinek a překvapení. Jedním takovým bylo oznámení nového herního režimu do všemi známé dedukční hry Among Us. Zahrajte si s impostorem na schovávanou skrze režim s názvem Hide n Seek! Vaším cílem samozřejmě bude plnit úkoly jakožto jeden ze členů posádky a hlavně budete bojovat o svůj holý život, dokud časovač nevyprší. Jakmile se vám podaří jednoduchý úkol splnit, časovač se zkrátí, ale tak lehké to nebude. Jeden hráč se totiž pokusí celou posádku během časového limitu vyvraždit. K vítězství vám pomůže ukazatel nebezpečí, který vás upozorní na blížící se hrozbu, díky čemuž budete mít šanci uprchnout. Na druhou stranu impostora čeká jakýsi boost a směrový ping v momentě, kdy se časovač až moc blíží k nule.

Kromě Hide n Seek! se v nejnovější aktualizaci dočkáte možnosti filtrování her při vyhledávání či vytváření veřejných lobby – Beginner, Casual, Serious a Expert. Snad to hráčům pomůže při hledání vhodné hry pro každého individuálně. Další novinkou je zpřístupnění hlazení svých mazlíčků i v lobby, tlačítko na strašení poté, co zemřete, a chybět nesmí ani hromada kosmetických doplňků. Svou fazolku můžete obléct do kostýmků se sváteční tematikou, přivítat nové mazlíčky a mnoho dalšího.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.