Hero by Chance – Logo

Hero by Chance – lechtivé dobrodružství

1. 2. 2021
 

Jedná se o 2D taktickou hru na hrdiny s nádechem erotiky od studia Reborn Entertainment. Titul můžete hrát dvěma způsoby – erotickým, nebo přístupnějším. Pokud si ale Hero by Chance chcete vychutnat v plné erotické dokonalosti, tak vás potěší, že DLC 18+ je zdarma. .

O příběh zde nejde

Příběh v Hero by Chance sice je, ale u typu tohoto žánru není vůbec důležitý. Pojďme si ho trochu nastínit. Hrajete za panoše (jméno si zvolíte sami) ve službě agediánského kapitána Davida. Ten je vyslán do velké říše zvané Dragoda, která požádala všechny okolní země o spojenectví. Kapitán David je při vaší cestě postřelen šípem, a proto vás požádá, abyste vytvořili obranný perimetr před příchozí nepřátelskou armádou. Díky tomuto prvnímu vítězství začíná vaše cesta začínajícího hrdiny. Budete dobývat pět žen nejen na bojišti, ale taky mimo něj.

Jednoduchá hratelnost

Hero by chance se hraje poměrně jednoduše. Po levé straně leží vaše základna, zatímco po pravé zase ta nepřítele. Vaše jednotky se vždy střetnou uprostřed mezi základnami. Vaším cílem tak je zničit co nejrychleji nepřátelské jednotky, abyste mohli zdemolovat jejich velitelství. Musíte to zvládnout dříve, než si vyvolají ultimátního vojáka – ti nejsou nijak extra silní, ale zato bývají docela odolní. Než je sundáte, stihnou vám zabít několik jednotek. Vlastníte-li DLC 18+, válečnicím se při ubrání dostatečného množství životů roztrhá oblečení. Tak je můžete svléknout úplně do naha, ale tohle funguje jen při DLC, jinak ženy zůstávají oblečené.

Navrchu po levé straně vidíte tři bary – první s ikonou vašeho panoše znázorňuje životy. Ve druhém baru se doplňují body, za které nakupujete jednotky. Třetí bar je mana, ta aktivuje speciální schopnosti základny. V Hero by Chance je šest různých jednotek, které mají určené množství bodů nutných k vyvolání. Jakmile jednotku vyvoláte, strhnou se vám body a daný vojín dostane několikasekundový cooldown, než ho budete moci vyvolat znovu. Stejně tak to funguje ohledně many.

Po dokončení mise dostáváte peníze, za které si vylepšujete základnu, její speciální schopnosti a vaše jednotky. Jednotkám se po každém zvýšení úrovně změní i jejich vzhled. Pokud jste si stáhli DLC 18+, tak společně s penězi získáváte ještě čtyřlístky. Za ty si pak odemykáte erotické pozadí vašich válečnic.

Je těžké být hrdinou mezi divokými slečnami

Při průchodu mezi kapitolami a jejich úrovněmi si vždy promluvíte se svými společnicemi.  První scéna je romantická – nějaké to hlazení, líbání, sprostá mluva a hrátky s hračkou. Druhá sekvence se spouští vždy až po nějaké době a zde už máte rovnou sexuální styk. Každá postava má své unikátní polohy, vulgarismy a dabing. Ano, každá z pěti slečen má svůj vlastní profesionální japonský dabing. Dialogy jsou pevně napsané, a nemáte tak možnost s nimi vést volné konverzace. Jakmile s nimi domluvíte, vrhnete se na další dobývání. Aby se vám tyto scény spustily, musíte vlastnit DLC 18+.

Nebudeme si nic nalhávat, hra se po grafické stránce hlavně věnuje dívkám, které jsou velmi propracované v anime stylu. Taková barbarská královna a Imperiální velitelka dokážou zvednout “náladu“ každému z nás.

Pokud máte rádi anime hry, které obsahují nahotu či jsou rovnou žánrově založeny na sexuálním obsahu, tak vám tuto hru můžu doporučit. Hero by Chance je titul, u kterého jednoduše vypnete, zrelaxujete a užíváte si pohledy na pěkné dívky. Neočekávejte ovšem kvalitu např. kočko-holek (Coconat je prostě Samice s velkým S, no však mi rozumíte), ale i přesto jsou tady dívky velmi dobře zpracované a jejich japonský dabing jim přidává body navíc.

Klady
 • pět pěkných slečen
 • grafické zpracování
 • profesionální japonský dabing
 • nenáročná hratelnost
Zápory
 • krátká herní doba
 • málo erotických animací
Platforma PC
 • Datum vydání 08.01.2019
 • 0.0

  Doporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.