Housle Flipper 2 náhled

House Flipper 2 oznámen

23. 2. 2022
Zdroj náhledu: Frozen District / Youtube

Milovníci simulátorů a možná i jen občasní hráči tohoto žánru jistě znají úspěšný titul z roku 2018, který nese název House Flipper. Renovovat zničené domy je jednoduše zábava, a tak není divu, že si titul na Steamu vysloužil 93 % kladných recenzí. Titul má také několik DLC, která například do hry přinesla domácí mazlíčky nebo život na farmě. Vývojářské studio Empyrean, jež stojí za tímto počinem, oznámilo pokračování, a tak se v roce 2023 se můžeme těšit na House Flipper 2.

„Zaměřením bude udělat věci lépe než u House Flipper 1. Máme správné nástroje, dovednosti, zkušenosti, a i zpětnou vazbu. Rozhodně chceme přidat co nejvíce itemů, se kterými bude možná interakce.“ Takhle zní slova Jakuba Bujase, vedoucího týmu Frozen District. Dále také řekl: „Největším problém u prvního dílu bylo, že hra měla spíše být malý výtvor. Měli jsme nějaké indikace, že titul se stane populárním, ale takovou popularitu jsme nečekali, stejně tak jsme nevěřili, že budeme mít tak velkou hráčskou základnu a že hra bude podporována tolik let.“

House Flipper 2 by měl vyjít v roce 2023, nicméně více specifikované datum zatím nebylo oznámeno. Z traileru je hned na první pohled jasné, že nadcházející titul si zcela jistě polepší ve vizuálním zpracování.

Zdroj: techraptor.net

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.