Deus-Ex-MD-ar3

Hra ze série Deus Ex zdarma na Epic Games Store

14. 3. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat akční střílečku Deus Ex: Mankind Divided.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided je volné pokračování Deus Ex: Human Revolution a odehrává se zhruba dva roky po událostech předchozí hry. Lidstvo je rozděleno na dva tábory a je prakticky na pokraji nové světové války. Války, která si klade otázku, kdo je člověk a kdo stroj. Války mezi „naturály“, jak se nyní říká lidem bez mechanických vylepšení, a mezi „augy“, což je označení pro ty, kteří jsou se svými implantáty a kovovými končetinami posíláni do ghett a ponižováni. Vše v návaznosti na události předešlého dílu.

Deus Ex: Mankind Divided bude na Epic Games Store k dispozici do 21. března 2024.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.