King Arthur Legion IX mento2

King Arthur: Legion IX – Sicarius

13. 3. 2024
Zdroj náhledu: NeocoreGames

Od oznámení připravovaného titulu King Arthur: Legion IX, který se odehrává v univerzu King Arthur (King Arthur: Knight's Tale), od vývojářského studia NeocoreGames, vás o něm poctivě informujeme. V průběhu krátkých zpráv jste se mohli seznámit s hlavním hrdinou, kterým je Gaius Julius Mento, knězem a rádcem samotného Sully, jímž je Plutonius Nerva, centurionem Gaviem Messalou a seznam zakončuje pohledná kněžka Albina Virgilia. Jedná se o jedny z klíčových postav příběhu. Nyní přišla řeč na postavu, která není pro hlavní příběh úplně zásadní, ale bude velmi zajímavým doplňkem party, a to jak díky své osobnosti, tak díky svým schopnostem.

Onou tajemnou a nebezpečnou postavou je Sicarius, což v překladu znamená „držitel dýky“ nebo v hovorovém překladu „vrah“.

Hlavní hrdina Gaius Julius Mento se s ním setkává v ne zrovna ideální situaci. Sicarius měl totiž se svými šílenými společníky tribuna přepadnout a eliminovat. Vzpomene si však na zásady legie a místo útoku tribuna varuje a přidá se k němu, aby mu pomohl v jeho snaze o obnovu Nového Říma

NeocoreGames

Kdo je však on? Tehdy pracoval jako zvěd v Legii a specializuje se na útoky na dálku. V dětství se jako pouliční uličník pohyboval v temných ulicích Říma, takže má bystré smysly a nikdy není lehkomyslný. Je statečný, charismatický a poměrně žoviální. Není divu, že se mu Gaius rozhodne důvěřovat.

King Arthur: Legion IX je plnohodnotná hra, která není závislá na původním titulu King Arthur: Knight's Tale, avšak využívá skvělé univerzum King Arthur a jeho základní mechaniky. Jedná se tedy stejně jako u původní hry o RPG s tahovými souboji, kde budete mít tým jedinečných společníků a možnost vylepšovat si vlastní základnu. Samozřejmostí je poutavý hlavní děj doprovázený vedlejšími úkoly.Titul můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.