Bloodborne náhled

Hráč objevil tajný průchod ve hře Bloodborne

30. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Ve hře Bloodborne hráč objevil po sedmi letech od její premiéry tajný průchod. Šlo o dveře, které se podařilo hráči najednou odemknout.

Vývojářské studio From Software má ve hře Bloodborne mnoho tajemství. Jedním z nich jsou záhadné dveře za prvním bossem. Tato lokalita nebyla nikdy vývojáři zpřístupněna, ale hráč Garden of Eyes dokončil práci vývojářů a zpřístupnil tak novou zkratku.

Hra Bloodborne je stále plná tajemství, která se nadšeně hráči snaží objevit. Hráč Lance McDonald již v roce 2018 ukázal, kam vedou tyto záhadné dveře za prvním bossem. Tvůrci totiž tuto lokaci nikdy nedokončili, proto ji nechali uzavřenou, ale mohli jsme si být zcela jisti, že autoři plánovali tuto oblast zpřístupnit k vytvoření další zkratky. Garden of Eyes nejenže toto místo konečně objevil, ale hlavně se postaral o dokončení práce vývojářů a zpřístupnil jej.

Tyto dveře naleznete poté, co porazíte prvního bosse Cleric Beast – dveře vám umožňují přejít z Central Yharnamu do Cathedral Ward. Tento hráč musel oblast nejen odblokovat, ale také upravit soubor, aby ji mohl vůbec zpřístupnit.

Takto Garden of Eyes okomentoval jeho případ během rozhovoru s Eurogamerem: „Použil jsem některé zbylé zdroje k vrácení skrytých zkratek ve hře, což vyžadovalo úpravy kolizí, mapových souborů a skriptů, aby se zajistilo, že se regiony načítají správně...“Na toto téma znovu promluvil hráč Lance McDonald, který řekl, že tato zkratka mohla být v závěrečné fázi hry odstraněna, protože doba načítání byla příliš dlouhá.

Zdroj: Gadget Crutches


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.