forza motorsport 7 - náhledovka

Forza Motorsport 7 bude již brzy stažena z prodeje

30. 7. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Microsoft uvádí, že nejnovější díl závodní série, Forza Motorsport 7, dosáhl po přibližně čtyřech letech konce svého životního cyklu.

Hra bude z digitálního obchodu stažena 15. září tohoto roku, a to jak verze pro PC, tak i pro Xbox. Důvodem ukončení prodeje je vypršení licencí pro auta, hudbu, závodní tratě a všechen související obsah. Forza Motorsport 7, včetně DLC, bude dostupná jen pro vlastníky hry, přičemž nadále budou fungovat i všechny online služby. Titul budou moci také hrát vlastníci Game Passu, kteří hru skrze tuto službu hráli a následně zakoupili nějaké z dostupných DLC. Pro všechny tyto majitele by Microsoft měl uvolnit tzv. token, který umožní Forzu Motorsport 7 nadále hrát. Token bude hráčům zaslán nejpozději do 2. srpna, přičemž majitelé Game Passu ho mohou uplatnit až do 15. září roku 2023.

Všichni, kdo mají nadále zájem o hru Forza Motorsport 7, mohou využít zajímavé akce, kdy je možné titul zakoupit se 75% slevou. Na Microsoft Store se nyní základní edice prodává za přibližně 250 Kč. V případě Deluxe edice je cena asi 400 Kč a nejvyšší, Ultimate, se díky slevové akci vyšplhá pouze na částku 500 Kč. Čas na nákup máte do onoho osudného data 15. září 2021. Pokud tedy stále přemýšlíte nad nákupem, masivní sleva 75 % může vaše rozhodování značně ulehčit.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.