Pokemon GO igdb

Hráč Pokemon GO má stále nevylíhnuté vejce z roku 2016

3. 1. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokémon patří k celosvětově oblíbeným fenoménům napříč generacemi. Velkou zásluhu na rozšíření mezi starší okruh příznivců mělo bezesporu spuštění mobilní hry Pokémon GO (Niantic), hrát ji bylo doporučeno i v rámci rehabilitace nebo zvýšení pohybové aktivity, pro mladé i staré. Mezi hráči se pořádají turnaje a různé soutěže, ale je také mnoho tipů a možných pikantností, co vše můžete s Pokémon GO zažít.

V rámci hry je možné získat i vejce, z něhož, pokud jej umístíte do inkubátoru, se může vylíhnout pokémon. Většina hráčů tak učiní ihned, co jej naleznou. Výjimkou je však jeden hráč, který má vejce z roku 2016 a nyní se ptá, zda by ho měl otevřít. Fanoušky samozřejmě zajímá, zda má otevření vejce větší, nebo menší cenu než vejce získané včera. Tuto otázku by si obvykle ani nepoložili, protože je jen malá pravděpodobnost, že existuje mnoho těch, kteří ještě mají nějaké vejce získané v Pokémon GO v roce 2016, kdy hra debutovala. Není jisté, zda se trenér na vejce zapomněl, nebo se jednalo o úmysl. 

Uživatel Redditu Master_Worker798 napsal příspěvek na r/pokemongo, kde ukázal vejce, které našel, ale ještě se nevylíhlo, z 27. července 2016, a položil si otázku: Co je uvnitř? Pokémoni dostupní ve dvoukilových vejcích v roce 2016 byli Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Caterpie, Weedle, Pidgey, Rattata, Spearow, Pikachu, Clefairy, Jigglypuff, Zubat, Geodude a Magikarp. 

Pokud se tedy nějaký pokémon objeví, bude to jeden z pokémonů 1. generace, kteří v roce 2016 obsadili vejce. Ukazuje se, že dlouhé setrvávání na vejci ve hře Pokémon GO neznamená nic jiného, než že zabírá místo v inventáři hráče, které by jinak mohlo být zaplněno novým vejcem. Vzhledem k tomu, jak často se hra Pokémon GO aktualizuje, je dobré alespoň vědět, že po přidělení ID pokémona, když hráč obdrží vejce, se jeho obsah nemění.

Zdroj: gamerant.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.