Call of Duty – modern warfare 2

Hráči Modern Warfare 2 na PC a Xboxu nemohou vypnout crossplay

30. 10. 2022
Zdroj náhledu: Infinity Ward

Zastánci crossplaye mají rádi příležitost si zahrát s vícero přáteli, kteří například vlastní Xbox, zatímco vy sami máte doma PC. Někteří hráči tento mód zase neschvalují. Konzolisti nemusí mít rádi přesnost myši nebo klávesnice a majitelům PC zase naopak může vadit asistence míření, která nepřesným střelcům může občas během hraní pomoct. Ať už se vám líbí jakákoliv z možností, hráči na PC a Xboxu Call of Duty: Modern Warfare 2 přišli o možnost vypínání a zapínání tohoto módu.

Podle některých uživatelů Redditu chybí v Modern Warfare 2 vypnutí crossplaye. Stížnosti padly zejména ze strany hráčů PC, zatímco hráči na PlayStationu 5 konstatují, že oni tuto možnost ve svém menu mají. Na Xboxu se crossplay vypnout dá, avšak v jediném případě – jedná se o úplné zakázání prostřednictvím nastavení soukromí. To je však problém, pokud chtějí mít hráči povolený crossplay v jiných hrách. Jedná se o velice zvláštní situaci, jelikož crossplay je možné zakázat pouze na jedné herní platformě, zatímco na ostatních nikoliv. Situace tak znevýhodňuje jednu stranu. Samozřejmě se může stále jednat o chybu. Někteří hráči dokonce vyslovili teorie, které předpokládají, že Microsoft chce spojit Xbox a PC do jednoho ekosystému, tato teorie však zní nepravděpodobně.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.