The Brave Brain nabízí odměny za otázky, které vymyslí potenciální hráči

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Kikiriki Games
Bezbariérové herní studio Kikiriki Games, které letos v květnu vydalo úspěšnou audio mobilní střílečku To the Dragon Cave, nyní pracuje na nové vědomostní hře. V The Brave Brain (volně přeloženo jako Odvážná mozkovna) se bude odpovídat na kvízové otázky z nabízených možností. Cílem je vytvořit co nejvíce inkluzivní hru s globálním obsahem. Vývojáři se tak rozhodli zapojit do přípravy celou herní komunitu, jejíž součástí můžete být i vy.
The Brave Brain je koncipovaná jako multiplayerová vědomostní hra. Zatímco hra To the Dragon Cave byla určena především pro nevidomé hráče, nejnovější hra má za cíl oslovit širokou veřejnost. Neměla by tak nikoho vyčleňovat, ať už na základně handicapu či kultury. Slovy spoluzakladatelky herního studia Jany Kuklové: „Hru To the Dragon Cave hrají lidé po celém světě a o to stejné budeme usilovat i v případě hry The Brave Brain. Snažíme se, aby v ní lidé z různých koutů země a různých kultur nacházeli kvízy, kterým budou rozumět a které jim budou blízké. Proto má každý příležitost nám zaslat otázky, které se týkají jeho oblíbeného tématu nebo třeba místa, kde žije.”

Zdroj: Kikiriki Games

Momentálně tak stačí, když se přihlásíte přes tento formulář do výzvy. Čas na to máte až do 31. 12. letošního roku. Za odměnu na vás poté budou ve hře čekat bonusy a pro ty nejaktivnější budou připravené i lákavé odměny. Fanoušci kvízových her, tady není na co čekat, zapojte se a pomozte vytvořit hru, kterou ocení snad každý.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn