In Sound Mine - Epic Games

Nezávislý psychologický horor zdarma na Epic Games Store

17. 3. 2022
Zdroj náhledu: We Create Stuff

Jako každý čtvrtek, i dnes se můžeme těšit na novou hru od Epic Games, kterou si po dobu jednoho týdne budeme moci zcela zdarma přidat do naší knihovny. Po budovatelské strategii Cities: Skylines se probudíme na záhadném místě v psychologické hororovce In Sound Mind.

In Sound Mind

In Sound Mind je psychologický horor z pohledu první osoby a pojednává o příběhu Desmonda Walese, psychiatra, který se za podivných okolností probouzí ve zvláštní budově, ve své kanceláři. Zdejší svět si žije vlastním životem, přičemž při pátrání následně zjistíte, že vše není úplně v pořádku a že se nacházíte uvězněni ve své vlastní mysli. Titul mají na svědomí tvůrci legendárního hororového modu Nightmare House 2 pro Half Life 2: Episode 2, který byl v některých ohledech inspirován legendární sérii F.E.A.R., takže o kvalitu zpracování se rozhodně bát nemusíme.

In Sound Mind bude na Epic Games Store dostupný do 24. března 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.