Hunt: Showdown Traitor’s Moon event

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Crytek

O hře Hunt: Showdown jsme vás nedávno informovali v rámci předělání, respektive „zviditelnění“ skinu Legendárního lovce Caina. Kvůli této změně  se na Steamu, ale také na oficiálním Discordu rozběhla velká nevole hráčů. Zejména se cítí podvedeni hráči, kteří si za peníze tohoto lovce z taktických důvodů zakoupili. Tito hráči také požadují vrácení peněz, protože tento lovec nedosahuje kvalit a předností, kvůli kterým byl hráči zakoupen.

Event, který chtějí někteří hráči bojkotovat

Nyní Crytek přichází s novým eventem Traitor’s Moon, který se prakticky nese ve stejném duchu jako předchozí eventy. Grindováním získáte při dosažení určitého počtu nový skin zbraní. Zároveň Crytek implementoval zcela nové zbraně. Těšit se tak můžete na Scottfield Brawler, Berthier Riposte, Caldwell Model 92 New Army a Winfield Model 93 Slate. Traitor’s Moon začíná 24.3 a končí 14.4. Více informací se dozvíte zde.

Hunt Showdown textures gone3

Sluší se však zmínit, že se někteří hráči dle reakci na Steam diskusi a discordu rozhodli akci „symbolicky bojkotovat“, kvůli „problému“ viz výše, tedy kvůli změně skinu Caina a stále přetrvávajícím problému s texturami. Tento bojkot bude probíhat po dobu tohoto eventu, a hráči nebudou ničit charakteristické předměty, ani lootovat mrtvé hráče v rámci získání dalších event bodů. Je totiž známo, že Crytek se na konci eventu vždy rád chlubí, kolik bodů bylo celkově získáno a dalšími statistikami.

Crytek se i nadále snaží vydělávat na své politice nových skinů a legendárních lovců, místo toho aby řešil přetrvávající problémy s dokreslováním textur.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn