Hunt Showdown intro party

Hunt: Showdown – Cain bude vidět

13. 3. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

O tomto úspěšném multiplayerovém PvP titulu jsme vás již informovali v naší recenzi. Hunt: Showdown je originálně zasazená multiplayerová FPS hra, která kombinuje prvky PvP a PvE. Hru vytvořilo a zároveň vydalo studio Crytek na svém vlastním CryEnginu, nicméně během doby, co je na světě, se musela potýkat s celou řadou problémů a nedostatků

I když se vývojáři nedávno dušovali, že se jim podařilo opravit vleklý problém s nedostatečným načítáním textur, ani v rámci aktuálně probíhajícího eventu se tak nestalo. Textury se i nadále nahodile při vstupu do hry nedohrají, bez ohledu na kvalitu vašeho zařízení. Jedinou možností tak zůstává snažit se dostat do jiné lokace, kde se již nahrají v rámci opětovného in-loadingu.

Hunt Showdown textures gone3

Legendární lovec Cain bude vidět

Tak jako ve většině her i zde se objevují hráči, kteří plně nepochopili princip hry Hunt: Showdown a kteří hledají „chyby“ a nedostatky v samotné pointě hry. Dříve byli tito hráči nazývání „cry-baby“, tedy uplakánci, kteří chtějí snížit poškození u zbraní, aby vás nezabil jediný zásah do hlavy – headshot – nebo aby přirozeně maskovaný lovec byl více vidět. 

Postavy ze hry Hunt se obvykle dají mezi bahnitými bažinami v zátoce celkem snadno rozeznat, ale občas vás zabije Cain, problematický špinavec ze hry Hunt: Showdown. 

Cain je prémiový skin lovce za 7 dolarů, který se stává stále oblíbenějším výběrem (některých) hráčů Huntu, kteří se snaží obzvlášť vyhrát. Obvykle je hlavní výhodou koupě prémiového lovce to, že vypadá cool, ale Cain se vyšvihl na vrchol, protože jeho „oblečení“ (což je většinou jen holá kůže pokrytá špínou a barvou) neuvěřitelně dobře splývá s prostředím hry. Tedy zvláště pokud jste přešli z her jako Battlefield nebo COD, Caina si opravdu nevšimnete. 

Po měsících stížností hráčů, že Cain je prostě příliš špatně vidět, provádí Crytek druhé kolo uměleckých změn modelu postav.

Na první pohled je těžké určit, zda tyto změny pro Caina budou mít velký význam, protože i nadále se objevují stížnosti. Stále se zdá, že má přirozeně navrch oproti postavám, které nosí bílé košile nebo kožené pláště. Crytek tvrdí, že cílem je zabránit jeho přílišnému splynutí s prostředím a zároveň zachovat jeho estetiku divocha, ale když jste chlapík pokrytý špínou uvnitř hry plné podobně zbarvené špíny, je těžké nebýt chameleon. Je tu také fakt, že denní doba během zápasů je náhodná, takže Cain někdy získá další bonus v podobě tmy, díky níž je kradmější.

Je však velmi zvláštní, že si někteří hráči stěžují výhradně na Caina, protože je ve hře daleko více postav, pomocí kterých (pokud víte jak) dokážete splynout daleko lépe s prostředím hry.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.