Gedonia náhled

Indie RPG Gedonia opustilo Early Access

18. 10. 2022
Zdroj náhledu: Kazakov Oleg

14. října opustilo předběžný přístup indie RPG v otevřeném světě nesoucí název Gedonia, které se na Steamu může pyšnit 90 % kladných recenzí, což bych řekla, že je docela působivé. Za tímto počinem stojí nezávislé vývojářské studio Kazakov Oleg.

Gedonia je hra na hrdiny v otevřeném světě, která se inspirovala všemi možnými oldschoolovými klasikami. Život ve vesnici vás nudí, a tak se rozhodnete ji opustit a stát se dobrodruhem. Herní svět je poměrně rozsáhlé a krásné místo, které můžete prozkoumat skrz naskrz. Vylepšujte dovednosti své postavě, bojujte s nebezpečnými nepřáteli nebo objevujte skryté poklady. Zda se z vás ke konci všeho stane mocný mág, silný válečník, hbitý zabiják, či řemeslník, je pouze na vás. Můžete ale také být od všeho trochu.

Pokud vás titul Gedonia zaujal, nyní si jej můžete koupit na Steamu ve slevě, a to za 9,99 eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.