Industries of Titan city one

Industries of Titan – nová aktualizace

6. 5. 2022
 

Již delší dobu vás průběžně informuje o novinkách ze světa futuristické budovatelské strategie Industries of Titan od Brace Yourself Games. Hra se odehrává stovky, dost možná i tisíce let v daleké budoucnosti. Lidé již dávno kolonizovali většinu planet sluneční soustavy. Disponují moderními technologiemi a míra chudoby i bohatství je prohloubena jako nikdy předtím. Proto někteří lidé vzhlíží k novému pokusu o kolonizaci Titanu, který dříve z nějakého důvodu nevyšel podle očekávání.

Industries of Titan graphic of city

Industries of Titan Rival AI

I když si v rámci předběžného přístupu hra nevedla vůbec špatně, celkové uživatelské hodnocení však klesá. Mezi hlavními důvody jsou neopravené některé bugy, které se vývojáři dušovali opravit. Dalším nešvarem je, že s aplikací nových aktualizací se objevují i nové bugy. Konkrétně je nyní lehce zabugovaný mechanismus peněz. Což vede i za následek absolutní bugnutí Steam Achievementů, které jsou s penězi spojeny.

Nyní byla vydána nová aktualizace, která přináší do hry Rivalskou AI a zároveň opravuje několik chyb. Rivalskou AI, dobře popisuje Tina Thai z týmu Brace Yourself Games.

Jak je zřejmé nejste jediní, kdo dostali od rady poslání kolonizovat Titan. S tím jsou spojeni i vaši rivalové. V rámci toho se před vámi objevují nové výzvy a soupeření, komu se lépe a dříve povede danou lokaci stabilizovat. V rámci toho byly také podstatně zvětšeny mapy, což je rozhodně skvělá zpráva.

Hlavními prvky aktualizace v bodech pak jsou:

  • RIVAL AI: Soutěžte s novou konkurenční korporací!
  • VĚTŠÍ MAPY: Mapy jsou větší o více než 1000 dlaždic.
  • RYCHLEJŠÍ TECHNOLOGIE: Rychlejší výzkum technologií.
  • FIRE REWORK: Oheň se nyní šíří jinak!

V rámci toho vývojáři aktualizovali roadmapu, na které můžete vidět co nás čeká dál. Objevují se tak

Zdroj: Brace Yourself Games

Kompletní seznam oprav a změn naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.