Interaktivní příběhy spustily crowdfundingovou kampaň na HitHitu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Interaktivní příběhy
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo utéct z reality do nějakého jiného světa, a to jiným způsobem než čtením knih? Od toho tu jsou Interaktivní příběhy, ve kterých vy sami rozhodujete o osudu postav a ovlivňujete průběh děje. Určitě si teď říkáte, není to gamebook? Koncept Interaktivních příběhů je převzatý z gamebooků, ale má jednu obrovskou výhodu, netrávíte polovinu čtecího času listováním na další část příběhu.

Ostatně stránka Interaktivních příběhů už tu nějaký ten pátek funguje, takže se nebojte některý z příběhů okusit. Cílem vlastně je, abyste si vy sami kromě čtení mohli vytvářet svůj vlastní příběh. Vzhledem k vývoji navíc každá postava, kterou jako autor do příběhu dosadíte, může být unikátní, protože si budete moct vyrobit i svého unikátního avatara.

K tomu je cílem, aby do každého příběhu šly zakomponovat předměty, které čtenář může získat nebo koupit v obchodě, pokud autor jejich použití umožní. Zajímavostmi kromě příběhu, předmětů a postav je také mapa, která čtenáři umožní se do příběhu více vžít, a deník, který mu zase bude ukazovat, co je v případě jeho postupu nového.

Zdroj: Interaktivní příběhy

Pokud přispějete na Hithitu, budete si moct vybrat z hromady odměn, včetně trička nebo, co zaujalo mě, vlastního avatara – tvůrci promýšleli odměny skutečně za všechno. Upřímně, Interaktivní příběhy mě neuvěřitelně nadchly a vidím v nich obrovský potenciál. Mají být pro všechny uživatele po přihlášení navíc i zdarma, což je něco tak vzácného, že i Halleyova kometa by mohla závidět – ať už tedy v případě čtení „online“ gamebooků, nebo ve tvoření si vlastního příběhu. Pokud jste nadšenci fantasy, neváhejte přispět, protože tímhle pomůžete na vývoj něčeho, co u nás ještě moc nemá obdoby.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn