Dead Island 2 opět odložen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nešťastná zpráva pro všechny hráče, kteří na vydání Dead Island 2 čekali mnoho let. Naštěstí odklad není tak dlouhý a my se snad nových zombies dočkáme už v příštím roce. Odklad vydání mají na svědomí úpravy a dokončovací práce na hře. Zatímco prvního traileru jsme se dočkali už před osmi lety, datum vydání jsme se dozvěděli teprve před dvěma měsíci. I když hráči čekali tolik let, budou si muset pár měsíců ještě počkat.

Není žádným tajemstvím, že vývoj Dead Islandu 2 si prošel velkým peklem. Práce na projektu trvala zhruba deset let a putovala od studia Techland přes Yager Development a Sumo Digital až po Dambuster Studios, které práci konečně dokončilo.

Vydání bylo naštěstí odloženo pouze o 12 týdnů, z původního 23. února 2023 dostáváme datum 28. dubna 2023. Vývojáři v twitterovém příspěvku podotkli, že už jsou v cílové rovince. My tak budeme doufat, že odložený čas využijí vývojáři na opravu bugů a glitchů. Místo toho, abychom dostali nedodělanou hru v původním termínu, očekáváme dokončený titul. Vývojářům budeme držet palce a doufáme, že se jim povede. Dead Island 2 vyjde na PC, PlayStation i Xbox.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn