Již brzy si můžete zahrát demo hry Food Truck Simulator

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: DRAGO entertainment
Mám pocit, že simulátory mi už lehce lezou na mozek. Nicméně tentokrát bych vám ráda představila připravovaný titul s názvem Food Truck Simulator. Za tímto nadcházejícím počinem stojí vývojářské studio DRAGO entertainment, které vytvořilo jeden z nejpopulárnějších simulátorů posledních měsíců, a to Gas Station Simulator.
Váš otec vlastnil food truck, který sice už zestárl, nicméně je to jedna z věcí z vašeho rodinného dědictví. Váš otec totiž zemřel, a tak se majitelem vozidla stáváte vy. Budete následovat stopy svého otce a dělat čest jeho jménu?
Jak už to bývá zvykem, zákazníci fast foodu samozřejmě budou velice netrpěliví a budou od vás čekat co nejrychleji nachystané jídlo. Je to jedna z výzev, kterou budete muset překonat, ale pamatujete, trénink dělá z člověka mistra. Čím více se vám bude v přípravě jídla dařit, tím více budete také vydělávat peněz, a díky výdělku si pak můžete pořídit špičkové vybavení, které vám práci ulehčí. Jelikož jste právoplatní majitelé food trucku, můžete na něm také upravovat téměř cokoliv, počínaje barvou exteriéru až po uspořádání interiéru.
Pokud vás Food Truck Simulator zaujal, nezapomeňte si jej dát do svého seznamu přání na platformě Steam. Od 21. února si také můžete vyzkoušet demoverzi hry.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn