Food Truck Simulator náhled

Již brzy si můžete zahrát demo hry Food Truck Simulator

19. 2. 2022
Zdroj náhledu: DRAGO entertainment

Mám pocit, že simulátory mi už lehce lezou na mozek. Nicméně tentokrát bych vám ráda představila připravovaný titul s názvem Food Truck Simulator. Za tímto nadcházejícím počinem stojí vývojářské studio DRAGO entertainment, které vytvořilo jeden z nejpopulárnějších simulátorů posledních měsíců, a to Gas Station Simulator.

Váš otec vlastnil food truck, který sice už zestárl, nicméně je to jedna z věcí z vašeho rodinného dědictví. Váš otec totiž zemřel, a tak se majitelem vozidla stáváte vy. Budete následovat stopy svého otce a dělat čest jeho jménu?

Jak už to bývá zvykem, zákazníci fast foodu samozřejmě budou velice netrpěliví a budou od vás čekat co nejrychleji nachystané jídlo. Je to jedna z výzev, kterou budete muset překonat, ale pamatujete, trénink dělá z člověka mistra. Čím více se vám bude v přípravě jídla dařit, tím více budete také vydělávat peněz, a díky výdělku si pak můžete pořídit špičkové vybavení, které vám práci ulehčí. Jelikož jste právoplatní majitelé food trucku, můžete na něm také upravovat téměř cokoliv, počínaje barvou exteriéru až po uspořádání interiéru. Pokud vás Food Truck Simulator zaujal, nezapomeňte si jej dát do svého seznamu přání na platformě Steam. Od 21. února si také můžete vyzkoušet demoverzi hry.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.