Lost Ark

Nové servery pro Lost Ark jsou online

18. 2. 2022
Zdroj náhledu: Smilegate RPG

Nové MMO Lost Ark od Smilegate RPG a Amazon Games Studio zažilo za svou poměrně krátkou dobu několik úspěchů, ale i neúspěchů. V první řadě se tento nový titul může pochlubit několika rekordy v počtu aktivních hráčů, které překonaly i takové dlouholeté klenoty, jako je Dota 2 nebo CS:GO. Takový obrovský nával hráčů ovšem zapříčinil to, že zvláště evropští hráči se při pokusu o připojení do hry vůbec nedostali, či až po hodně dlouhé době. Nově spuštěné servery by měly fronty výrazně zkrátit.

Amazon konkrétně oznámil, že bylo spuštěno osm serverů v novém regionu Europe West. Ty mají výrazně zkrátit, nikoli odstranit čekací dobu pro připojení do hry. Nové servery jsou určeny především pro nové hráče nebo ty, co ve hře nestrávili příliš mnoho času, jelikož Lost Ark nepodporuje přenos herního postupu mezi jednotlivými servery. Naopak ti, co se k regionu Europe West nově připojí, dostanou posledních deset denních odměn a také několik speciálních odměn. Navíc každý, kdo se do 2. března připojí na jakýkoliv server, získá:

Vehicle Selection Chest

Midsummer Night's Dream Instrument Skin Selection Chest

10x Healing Battle Item Chest

10x Offensive Battle Item Chest

3x Legendary Rapport Selection Chest

3x Weekly Trade Potions Pack

20x Phoenix Plume

Nové servery nesou název Rethramis, Tortoyk, Moonkeep, Stonehearth, Shadespire, Tragon, Petrania, a Punika. Pokud máte problémy s jejich zobrazením, mělo by postačit restartování herního klienta

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.