Dead Islandu 2 se možná dočkáme už v příštím roce!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Starý dobrý Dead Island, který jsme si všichni zamilovali. S jeho úspěchem přišlo i oznámení o pokračování – Dead Island 2. Všichni jsme byli velice nadšení, tenkrát v roce 2014. Poté však přišly odklady, dvojnásobná změna týmu vývojářů a očekávané pokračování tak upadlo v zapomnění. Minulý rok však vyšlo najevo, že pokud Dead Island 2 vyjde, bude se jednat o exkluzivitu na Epic Games Store.

I přesto, že jsme o pokračování dlouho neslyšeli, CEO Lars Wingefors naznačil, že by hra mohla vyjít někdy po 31. březnu 2023. „Lidé si stále nejsou jisti, zda je Dead Island 2 ještě naživu, ale on je,“ popsal analytik akciového výzkumu Oscar Erixon.
Na otázku, zda hra vyjde, se Wingerfors vyhýbal přímé odpovědi. Avšak nenápadné naznačení z jeho strany můžeme vycítit. „Nemohu mluvit o Dead Island 2, jelikož není ještě oznámen vydavatelem, ale mohu říct, že máme jeden neoznámený triple-A titul.“

Někteří z nás stále věří, že pokračování je v produkci a brzy vyjde. Jiní to už s čekáním vzdali a nový titul tak uvrhli do seznamu zapomenutých her. Proto budeme stále sledovat novinky a uvidíme, zda výše zmíněná chystaná triple-A novinka bude právě pokračování této legendární pecky.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn