Counter Strike 2 náhled

JW v týmu fnatic byl posazen na lavičku

21. 7. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Švédský ostrostřelec Jesper „JW“ Wecksell byl po několika letech v týmu fnatic posazen na lavičku. V týmu fnatic hrál na pozici hlavního odstřelovače a měl za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru ve hře Counter Strike: Global Offensive. V nedávné době byl také na lavičku posazen jeho spoluhráč a in-game leader, Maikil „Golden“ Selim.

Kouč týmu fnatic prozradil, že do budoucna chtějí ze švédského celku udělat mezinárodní celek. Není tedy zatím jisté, zda ostatní hráči fnaticu (Freddy „KRIMZ“ Johansson, Ludvig „Brollan“ Brolin a Jack „Jackinho“ Ström Mattsson) budou nadále jeho součástí. Švédská organizace zatím neoznámila, kdo nahradí dva odcházející členy.

Jesper „JW“ Wecksell hrál v dresu fnatic nejdelší dobu ze všech svých bývalých spoluhráčů. V týmu strávil dlouhých sedm let mezi lety 2013–2021. Pomohl také k výhře na tří velkých turnajích v CS:GO. V roce 2013 vyhráli DreamHack Winter a v roce 2015 ELS One Katowice a ELS One Cologne.

Aktuální sestava týmu fnatic:

  • Freddy „Krimz“ Johansson
  • Ludvig „Brollan“ Brolin
  • Jack „Jackinho“ Ström Mattson
  • Andreas „Samuelsson“ Samuelsson (trenér)
  • Maikil „Golden“ Selim (na lavičce)
  • Jesper „JW“ Wecksell (na lavičce)

Zdroj: HLTV.org

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.