Lost Ark

Kapacitu stávajících evropských serverů pro Lost Ark není možné navýšit

22. 2. 2022
Zdroj náhledu: Smilegate RPG

Evropští hráči nového MMO Lost Ark od Smilegate RPG a Amazon Games se již od vydání potýkají s dlouhými frontami a několika problémy při pokusu o připojení do hry. Amazon sice minulý týden oficiálně spustil nový region Europe West, jeho úkolem je ovšem jen zmírnit nesmírně dlouhé fronty na středoevropských serverech, nikoli je úplně odstranit. Pravděpodobně to totiž ani nepůjde.

V nové aktualizaci, která byla do Lost Ark vydána, je zmíněno, že víc toho pro střední Evropu s ohledem na strukturu hry udělat nelze a současné řešení je zřejmě maximální možné. Situaci navíc komplikuje také fakt, že Lost Ark nepodporuje přesun mezi servery a nový region Europe West je tak určen pro nové hráče nebo ty, co ve hře nestrávili příliš mnoho času.

Region Central Europe má bohužel svoji kapacitu a bohužel není další způsob, jak navýšit současný maximální počet hráčů nebo rozšířit počet serverů,“ napsal komunitní manažer Amazon Games.

V Koreji, kde Lost Ark běží už od roku 2019, existuje určitý způsob migrace, který dovolí přesouvat obsah z jednoho serveru na druhý. Jedná se ale o složitý proces a je možné jej provádět jen na serverech ve stejném regionu. Evropským hráčům tak zřejmě prozatím nezbývá než zatnout zuby a doufat v nějaký ten zázrak.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.