Kapacitu stávajících evropských serverů pro Lost Ark není možné navýšit

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Smilegate RPG
Evropští hráči nového MMO Lost Ark od Smilegate RPG a Amazon Games se již od vydání potýkají s dlouhými frontami a několika problémy při pokusu o připojení do hry. Amazon sice minulý týden oficiálně spustil nový region Europe West, jeho úkolem je ovšem jen zmírnit nesmírně dlouhé fronty na středoevropských serverech, nikoli je úplně odstranit. Pravděpodobně to totiž ani nepůjde.

V nové aktualizaci, která byla do Lost Ark vydána, je zmíněno, že víc toho pro střední Evropu s ohledem na strukturu hry udělat nelze a současné řešení je zřejmě maximální možné. Situaci navíc komplikuje také fakt, že Lost Ark nepodporuje přesun mezi servery a nový region Europe West je tak určen pro nové hráče nebo ty, co ve hře nestrávili příliš mnoho času.

Region Central Europe má bohužel svoji kapacitu a bohužel není další způsob, jak navýšit současný maximální počet hráčů nebo rozšířit počet serverů,“ napsal komunitní manažer Amazon Games.

V Koreji, kde Lost Ark běží už od roku 2019, existuje určitý způsob migrace, který dovolí přesouvat obsah z jednoho serveru na druhý. Jedná se ale o složitý proces a je možné jej provádět jen na serverech ve stejném regionu. Evropským hráčům tak zřejmě prozatím nezbývá než zatnout zuby a doufat v nějaký ten zázrak.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn