Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand

Posílání nahých fotek v Cyberpunk 2077

21. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Cyberpunk 2077 je kontroverzní hra z mnoha důvodů, ale jedním z aspektů, jež byly od začátku nedostatečně využity, jsou romantické zápletky. Vztahy, které si můžete vybudovat s Kerry, Judy, Panam a Riverem, byly dobře zpracované a prezentované. Občas byly roztomilé, vtipné, tragické, a dokonce i romantické. Jejich potenciál však zůstal nevyužit, a pokud jste se rozhodli splnit jejich úkoly před koncem hlavní kampaně, přišli jste o jakoukoli interakci. Nedávná aktualizace Cyberpunku 1.5 naštěstí přidala do těchto vedlejších příběhů více detailů.

Pokud se rozhodnete spát v bytě své milované postavy, budete se po aktualizaci častěji probouzet vedle ní a váš nápadník vám bude v průběhu hry častěji psát. Ale nemusíte se bát, že vás bude posílat na nákupy pro mléko nebo platit alimenty, což doufám, že do hry nikdy nebude zahrnuto. Mimo herní svět to bohatě stačí.

Rozšířený kontakt s vámi může také pomoci zmírnit jeden z klasických problémů velkých romantických zápletek v RPG. Při nich jednoduše dokončíte romantický příběh a pak už s dotyčnou osobou nepřijdete do styku. Tedy až do chvíle, než se znovu objeví v hlavním příběhu a ani trochu se nestydí za to, že byla celou dobu pryč. To je jedna z věcí, co mi na těchto hrách vadí, ale CD Projekt Red se očividně snaží s tímto stereotypem bojovat. Uvidíme, do jaké míry se jim to podaří.

Jak si všimli někteří slídilové na Redditu, v Cyberpunk 2077 existuje přinejmenším jedna postava, se kterou můžete mít romantický vztah – Panam Palmer –, jež se oddává velkému rituálu moderní lásky: posílání nahých fotografií. Upřímně však doufám, že tato funkce nebude do hry přidána pro vaši mužskou postavu V. Dokážete si totiž představit, že pošlete fotku svého nářadí a najednou vás nějaká slečna zablokuje? Na druhou stranu by bylo docela vtipné, kdyby dala vaši fotku policii a ta by vás kvůli tomu pronásledovala, pak by to bylo aspoň trochu živější.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.