Counter Strike 2 náhled

KennyS bude v G2 jako náhradník na PGL 2021

23. 10. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Jeden z nejlepších sniperů v celé historii Counter Strike: Global Offensive, Kenny „kennyS“ Schrub, se možná vrátí do herní akce.

Blíží se PGL Major ve Stockholmu a všechny týmy, které se zúčastní, již musely předložit své konečné soupisky hlavních hráčů, trenérů a i náhradníků. Na soupisce týmu G2 se objevil i kennyS – legendární odstřelovač hry CS:GO. V roce 2021 se mu ale bohužel tolik nedařilo, a tak je stále pouze na místě náhradníka. Poslední turnaj, kde hrál jako hlavní člen týmu G2, byl v únoru tohoto roku na IEM Season 15 World Championship. G2 se zde umístilo na osmém místě a hned poté byl kennyS posazen na lavičku a místo něj šel do akce Audric „JaCkz“ Jug.

Složení organizace G2 na Major bude následující:

• Nikola „Niko“ Kovač

• Nemanja „nexa“ Isaković

• Nemanja „huNter-“ Kovač

• Audric „JaCkz“ Jug

• François „AmaNEk“ Delaunay

• Kenny „kennyS“ Schrub (náhradník)

• Damien „maLeK“ Marcel (trenér)

Výhra na letošním Majoru činí 2 milióny dolarů, což je největší možná výhra v historii CS:GO. Vyplatí se tedy, aby každý tým měl s sebou i náhradníka. Mnoho týmů napsalo jako náhradníka svého trenéra.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.